Новини учнівського самоврядування

Перейти вниз

Новини учнівського самоврядування

Сообщение  Admin в Вт Мар 27, 2012 11:48 am

Шевченко Євгенія
Президент обласної ради учнівського
самоврядування ПТНЗ Харківської області

Тема виступу: «РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ПТНЗ»

Доброго дня шановні гості, лідери учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів. Я рада Вас вітати в гостинному залі ЦПТО№2, на традиційному зльоті лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ. Попередня наша зустріч проходила в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг в листопаді, де ми з вами визначили завдання на цей навчальний рік, обговорили плани роботи. Пройшло достатньо часу щоб підбити підсумки нашої роботи.
Учнівське самоврядування в ПТНЗ – це творча пошукова робота нових цікавих справ, в яких наша молодь розкриває себе, своє бачення світу, своє відношення до життя та до професій. Учнівське самоврядування це ще й колективна творчість, і саме через неї сформувалися молодіжні учнівські колективи однодумців. Нам дуже приємно, що до цих однодумців відносяться й керівники обласного управління, це заступник начальника ГУОН Харківської облдержадміністрації Олександр Петрович Курбатов, а також Олена Володимирівна Бронскова – методист НМЦ ПТО у Харківській області, координатор обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ області. Ми завжди відчуваємо їх підтримку, їх допомогу, зацікавленість до нашої роботи.
Підбити підсумки нашої роботи достатньо легко, відкривши в Інтернет-сайт учнівського самоврядування, де у кожного училища є своя сторінка, де кожен відображає свої творчі пошуки, де є багато цікавої інформації про навчальний заклад, про ваше життя в ньому, я вважаю, що тим самим ми проводимо велику профорієнтаційну роботу, рекламуючи мережу ПТНЗ, свою роботу, щоб молодь Харківщини йшла навчатись в ПТНЗ. Також, хочу відмітити наявність власної моделі учнівського самоврядування в училищах, де так яскраво розкрита ваша фантазія і творчість, але не всі завершили цю роботу, прошу прийняти це до уваги та з відповідальністю віднестись до цього питання.
Приємно відзначити що всі ПТНЗ брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Школа сприяння здоров’ю». Одним із розділів цього проекту є участь учнівського самоврядування в організації та в проведенні роботи направленої на збереження здоров’я учнів. З цією метою проводяться акції та заходи, такі як: акція «Зроби свій вибір» до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, «Молодь прагне бути здоровою» до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, «Молодь хоче бути почутою», «Молодь захищає права і свободи». Також активізувалася робота учнівського самоврядування з громадськими організаціями: Центрами соціальних служб та фондом рятування дітей та підлітків України від наркотиків. Відбуваються зустрічі з працівниками цих організацій, які сумісно з учнівськими колективами проводять роботу по здоровому способу життя.
В багатьох училищах проведені великі спортивні свята, Олімпійські дні здоров’я, козацькі розваги присвячені чемпіонату Євро - 2012. До цієї події готується і наше місто, оновлюється зовнішній вигляд нашого міста, молодь проводить акції по прибиранню та благоустрою «Молодь дбає про навколишнє середовище».
Формуються та готуються волонтерські загони, ведеться напружена підготовка гуртожитків до прийняття вболівальників і ми також беремо в цьому участь.
Хочу відмітити, що приємною подією для нас стало випуск обласної газети «Вісник самоврядування», звісно в цьому велика заслуга Бронскової Олени Володимирівни. І в цей же час дуже радує що в розробці цієї газети брали участь Арсенюк Андрій (Президент ЦПТО № 3 Стаття «Готувати професіоналів – готувати майбутнє»), Аршавська Ніна (Редактор учнівської газети «Перемінка» ЦПТО № 2, стаття «Ніч перед Різдвом»), Мойєсеєва Вікторія (Президент Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, яка написала статтю «Свято –мюзикл, Новорічні пригоди снігуроньки»), незвичною була стаття Рибчака Михайла (президента Харківського поліграфічного центру ПТО, «Міжнародний день інвалідів»), Олена Одягайло (заступник президента Харківського вищого професійного механіко-технологічного училища, стаття Театралізована вистава «Суд над наркоманією»), Кісільов Василь (Президент училища № 6, стаття «Ярмарок професій»). Зараз готується до відкриття новий інтернет сайт та форум «Нова генерація лідерів» в якому ви зможете безпосередньо спілкуватися та обмінюватись інформацією. Презентацією цього нововведення ви побачите сьогодні.
Зараз перед нами стоїть завдання випустити 3-й номер газети «Вісник самоврядування», і нам приємно, що газета досягає значних результатів, - стає популярною серед молоді. Щоб зробити газету змістовною, прошу Вас кожні яскраві та цікаві події в вашому житті, всю інформацію, всі матеріали направити в методичний центр, або на сайт Бронскової О.В. Сьогодні ми з вами обговоримо зміст нашої газети.
Зараз проводяться численні волонтерські акції: «Усі ми ходимо під Богом», «Запали серце», «Дорогою добра».
Дуже відповідальним моментом було проведення Огляд - конкурс художньої самодіяльності «Ми таланти твої Україно», в якому брало участь багато талановитої молоді. Конкурс продовжується і ми з нетерпінням чекаємо його результатів.
Зараз іде підготовка до традиційної травневої виставки технічної творчості в якій будуть брати участь всі училища. Представники багатьох училищ брали участь у міському конкурсі «Молода людина року 2011». Також в кінці березня запланований конкурс «Учень року», який буде проходити в Сумській обл. м. Конотоп.
В планах Всеукраїнських і Міжнародних заходів з дітьми та учнівської молоддю на 2012 рік, затверджених Міністерстром освіти та науки молоді та спорту України Дмитром Табачником заплановано Всеукраїнський зліт лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ, який буде проходити в місті Києві і мені необхідно буде презентувати роботу обласної ради і тому наголошую вам про необхідність оновлення своєї бази даних.
Також заплановані Всеукраїнські заходи в Харкові та Харківській області, а також Всеукраїнська філософська історико - краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ», «День туризму в ПТНЗ», Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя батьківщина – моя Україна !». Я пропоную обов’язково нести їх в свої плани.
Всім бажаю творчих успіхів в роботі. Дякую за увагу.Admin
Admin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2012-02-27

Посмотреть профиль http://liderforum.mirbb.com

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Новини учнівського самоврядування

Сообщение  Admin в Пн Янв 14, 2013 9:04 am


НОВОРІЧНЕ СВЯТО
27 грудня в Центрі професійно- технічної освіти №4 пройшло новорічне свято для учнів І та ІІ курсу навчання.
Свято пройшло у формі запрошення на Кабаре: “Чарівна першокурсниця”!Участь приймало 12 учасниць — конкурсанток І курсу навчання за професіями:
• “Перукар”;
• “Офіціант. Бармен”;
• “Кухар. Кондитер”;
• “Художник розмалювання по- дереву”;
• “Агент з організації туризму”;
• “Кравець”;
• “Касир ( у банку)”
У програмі свята було представлено:
 дефіле учасниць у новорічних костюмах “Конфеті”;
 дефіле у святкових нарядах;
 візитка з професії “Я у професії”;
 загальний танок “Ретро”;
 відповіді на питання ведучих.
Прозвучали пісні українською, російською, англійською та французькою мовами у виконанні учнів центру.
Загалом у програмі взяло участь 89 учнів І курсу, які захищали учасниць у різних видах конкурсної програми і, як сказав директор навчального закладу Віктор Миколайович Кузнецов, підводячи підсумок конкурсу:
“...я почувався дійсно запрошеним на виставу у кабаре...”

Голова Ради самоврядування Леонова Надія

Admin
Admin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2012-02-27

Посмотреть профиль http://liderforum.mirbb.com

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения