ОБЛАСНИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 14.11.2012

Перейти вниз

ОБЛАСНИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 14.11.2012

Сообщение  Admin в Чт Ноя 29, 2012 10:42 am

Виступ Президента Харківської обласної ради учнівського самоврядування професійно – технічних навчальних закладів, Шевченко Євгенії

Доброго дня, шановні друзі!
Шановні гості, колеги, президенти учнівського самоврядування!!!
Прийшов час підвести підсумки нашої спільної роботи та визначити задачі на новий навчальний рік. Перш за все хочу відмітити, що в професійно – технічних закладах Харківської області приділяється належна увага розвитку учнівського самоврядування. Для нас учнівське самоврядування, це не тільки творча праця, а й пошук нових шляхів самовдосконалення.
Шостий рік у нас працює обласна Школа Лідера під керівництвом методистів НМЦ ПТО Бронскової О.В., Чумак Л.І. На заняттях школи лідерів, тренінгах ми вчимося спілкуватися,висловлювати свою точку зору,керувати собою та колективом. В багатьох училищах створені учнівські проектні бюро, випускаються газети «Вісник самоврядування».
З метою пропаганди та активізації діяльності учнівського самоврядування, вивчення проблем учнівської молоді власними силами, активізації учнів ПТНЗ в вирішенні своїх проблем центр НМЦ ПТО створив Інтернет – сайт «Я – лідер», та молодіжний форум «Нова генірація лідера», на яких учнівська молодь за допомогою технологій іктирактивного спілкування в мережі Інтернет може обмінюватися своїми думками.
Цей рік став для нас особливим , спортивним.
Україна по оцінкам суспільства гідно провела Євро – 2012 і ми та наша учнівська молодь приймала в спортивних заходах активну участь.
Ми готували місто до зустрічі вболівальників, проводили екологічні акції по прибиранню території міста, багато хто працював волонтером. Ця подія сприяла тому, що у всіх ПТНЗ значно покращилась спортивно - масова робота. Проводились спортивні змагання, свята, Дні здоров’я, конкурси, вікторини, зустрічі з ведучими, Харківськими спортсменами. У наших учнів значно підвищилась цікавість до спорту та фізичної культури, до футболу, до різних видів спорту та до нашої команди «Металіст». Цю роботу вміло направляють комітети у справах молоді і спорту, з якими ми підтримуємо тісні зв’язки. Вони надають безкоштовні квитки на футбольні матчі, КВК та різні спортивні та культурні заходи. Ця робота продовжується і в цьому навчальному році.
Проводилась велика робота в наших навчальних закладах, щодо зміцнення моральних якостей та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.
Більшість училищ брали участь у Всеукраїнському конкурсі – Захисту сучасної моделі навчального закладу «Школи сприяння здоров’ю». Не дивлячись на те, що проекти створювались під керівництвом заступників директорів з НВР, наша участь в розробці цих проектів першочергова, бо вони відтворювали роботу учнівського самоврядування в групах та училищах. Приємно відзначити і участь деяких ПТНЗ у Всеукраїнському конкурсі на кращий виховний захід системи ПТО, присвячений Дню здоров’я: ЦПТО № 3 зайняв в цьому конкурсі перше місце і нагороджений дипломом першого ступеня. Президент центру № 3-
Третє місце в цьому конкурсі зайняв ХВПУ СП, керівник Дубінін Євгеній Володимирович і президент учнівського самоврядування - Шевченко Євгенія за розробку та впровадження виробничої гімнастики та нагороджений дипломом третього ступеня. Також трете місце зайняв Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту майстер, в/н Перва Ольга Степанівна та президент учнівського самоврядування –

Особлива увага в професійно-технічних навчальних закладах області приділяється пропаганді здорового способу життя. В училищі проведені акції: «Молодь прагне бути здоровою», «Палити не модно», «Зроби правильний вибір», «Бережи здоров’я змолоду”.
І щоб там не казали дорослі, ми дійсно бачимо результати своєї праці, що наша молодь стала менше вживати алкогольні напої, палити. Змінився погляд на життя в цілому. Вважаю, що робота з пропаганди здорового способу життя повинна продовжуватися, щоб молодь навчалася весело та цікаво проводити своє дозвілля. Потрібно активізувати роботу гуртків художньої самодіяльності, художньої творчості та спортивні секції. Тому як ледачість та пасивна життєва позиція приводить до злочинів та правопорушень.
Приємно відзначити, що всі ПТНЗ брали участь у обласному огляді конкурсі «Ми таланти твої, Україно» та в обласному огляді - конкурсі технічної творчості та декоративно – прикладного мистецтва. Конкурс художньої самодіяльності відбувався масово, святково та організовано. Найкращі в конкурсі визнані: ХВПУ СП президент - Шевченко Євгенія, ЦПТО №2 - президент –
ВПУ №27 президент - місто Купянськ,
Ізюмський професійний ліцей президент -
Професійно - технічне училище № 60, президент -
які одержали в цьому конкурсі ГРАН – ПРІ. Також дуже гарними були виступи колективів художньої самодіяльності. У Харківському ліцеї швейного виробництва та побуту УІПА президент –
ЦПТО №4 Купянського професійного ліцею президент –
, Лозівського ліцею, Петрівського аграрного ліцею, Ізюмському аграрному професійного ліцею. В організації та проведенні конкурсів розкрився величезний творчий потенціал наших учнів. Ці конкурси показали , як багато талановитої та творчої молоді навчається у наших закладах, таких як: Гуріна Карина, Пікалова Анна - Харківський професійно машино – будівний ліцей; Горлов Олексій - ХВПУ будівництва; Шевченко Дмитро, Чернишенко Діана, Чернишенко Станіслав - Люботинський ліцей залізничного транспорту, Зінченко Валентина - Красноградський професійний ліцей; Галактионов Роман - Первомайський професійний ліцей.
За ініціативою учнівського самоврядування ПТНЗ працюють волонтерські загони, які щорічно беруть участь у Всеукраїнській акції «Почуйте всі», та в обласних акціях милосердя: «Дорогою добра», «Чужого горя не буває». В рамках цих акцій проведено роботу по збору коштів, іграшок, речей, солодощів для хворих дітей.
Новиною для багатьох учнів стала учать у флеш – мобі на підтримку Харківської команди МАЙДАНС.
На завершення, хочу сказати що робота проводилась велика, цікава і новому складу обласної ради бажаю працювати ще краще, не порушувати хороших традицій.
Про себе хочу сказати, що робота в учнівському самоврядуванні, допомогла мені відмінно закінчити училище, бути студенткою 4 – го курсу УІПА, розкрити в собі таланти майбутнього керівника.


Admin
Admin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2012-02-27

Посмотреть профиль http://liderforum.mirbb.com

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения